Jak wykorzystać swoje naturalne predyspozycje?

Kiedy nie możesz sięgnąć do "plecaka z doświadczeniem", bo sytuacja jest nowa, automatycznie sięgasz do "plecaka z naturalnymi predyspozycjami".

W psychologii poznawczej nazwa się to stylem myślenia i podkreśla się, że jest to trwała cecha każdej osoby. W psychologii poznawczej uznaje się, że styl myślenia wynika ze stałych preferencji, które można zaobserwować już u dzieci w wieku przedszkolnym.

 
Zdaniem psychologa Mihaly Csikszentmihalyi, autora teorii przepływu (ang. flow), najważniejsza satysfakcję życiową przynosi realizacja ambitnych zadań, w których człowiek aktywnie wykorzystuje w działaniu swoje silne strony. W stanie "uskrzydlenia" człowiek osiąga pełnię koncentracji, zaangażowania i produktywności. A tym samym poczucia szczęścia i spełnienia.
 
To stan, do którego dąży każdy człowiek.
 

O tym właśnie mówi Styl Myślenia i Styl Działania wg metodologii FRIS®

Wskazuje na twoje najsilniejsze strony, jak odbierasz informacje oraz rozwiązujesz problemy. Wskazuje na sytuacje w których dana osoba jest najbardziej skuteczna.
Otrzymane informacje w prosty sposób opisują 3 zagadnienia interpersonalne w twoim życiu:
 
  1. Jak się komunikujesz na co dzień z innymi stylami.

  2. Jakie role zawodowe są preferowane dla twojego stylu myślenia i działania.

  3. Jaka twoja rola w zespole daje efekt synergii.

  

Jak sprawdzić swój styl myślenia i działania?

  

1 KROK: Zakup kwestionariusz on-line.

Złóż zamówienie na mojego maila. W informacji zwrotnej otrzymasz numer konta oraz cenę za zamówioną ilość kwestionariuszy.
 

2 KROK: Realizacja badania on-line.

Po otrzymaniu wpływu na konto, otrzymasz na maila informację zwrotną zawierającą instrukcję oraz link do badania on-line.
 

3 KROK: Raport z wynikami badania oraz sesja konsultacyjna.

Po wykonaniu badania otrzymasz informację na temat terminu i miejsca spotkania w celu omówienia 20 stronicowego raportu.
  

4 KROK: Co zawiera się w cenie zakupu?

W ramach ceny otrzymasz dostęp do kwestionariusza on-line, indywidualny raport w formie elektronicznej a także konsultację z certyfikowanym doradcą trwająca 1 godzinę.

Badania oraz sesje informacji zwrotnej wg metodologii FRIS mogą przeprowadzać tylko Certyfikowani Trenerzy FRIS®

Jeśli pragniesz poznać swój Styl Myślenia i Styl Działania, to zapraszam cię do kontaktu - Dorota Trzmielewska.